Kácení stromů a likvidace dřevin

Potřebujete vyčistit pozemek od stromů, křoví, náletových dřevin apod.  Zajistíme veškeré činnosti: 

Kácení dřevin včetně rizikových stromů, likvidaci další přebujelé vegetace, naložení dřeva, jeho odvoz a vyložení na místě určení, nebo u vás rovnou rozštípat dřevo na krbová polena hydraulickou štípačkou na stroji.

Vyčištěný pozemek upravíme podle toho, jak ho chcete dále využívat. Nabídneme i další služby: zemní prácezakládání staveb a zahrady na klíč. Vždy šetříme váš čas i peníze.

Důvody, proč s námi ušetříte

Trháme rovnou s kořeny

Používáme hydraulické drapáky na strojích s rotátory. Vegetaci trháme i s kořeny.  Rovnou ji nakládáme a odvážíme. Hydraulické drapáky dřeviny slisují a kontejnery jsou výrazně více naplněny než ručně. Pokud by někdo pracoval např. křovinořezem, trvalo by čištění od náletových dřevin mnohem déle. Nařezané větve by navíc musel posbírat a naložit. Následovala by ještě likvidace kořenů bagrem. Cena by se vyšplhala mnohem výš. Rozsáhlejší pozemky jsme schopni realizovat hydraulickým mulčovacím drtičem.  Nežádoucí dřeviny likvidujeme odvozem na kompostárny.

Štípání kmenů hydraulickou štípačkou na bagru

Při kácení a likvidaci stromů, vytěžené dřevo v kmenech jsme schopni po dohodě i rozštípat hydraulickou štípačkou na bagru do rozměru krbových polen až do délky 4m délky a průměru kmene 1m. S takovým rozměrem jde velmi dobře manipulovat a zkrátit dle vlastní potřeby. Průměr kmene pro štípání není omezen.

777 112 511

info@atw-trading.cz

ATW Trading s.r.o.

IČ: 29079179

DIČ: CZ29079179

Sladovnická 333/56, Plzeň 326 00

777 224 124

724 112 288

777 112 511

info@atw-trading.cz