Zemní práce

 

 

 

 

Provádíme veškeré zemní práce nejmodernější technikou, řízenou laserovou nivelací ve 2D a 3D modelu s přístupem do sítě GNNS, podpořenou geodetickým řízením strojů s přesností na cm. Každou zakázku plánujeme tak, abychom co nejvíce šetřili vaše finance, čas a dodrželi požadovanou kvalitu.

Stroje s laserovou nivelací 2D a 3D

Disponujeme stroji, které mají instalované přijímače laserového paprsku, díky němuž jsou dodržované požadavky přesných výšek, rozměrů a spádů stanovené projektem nebo požadavkem zákazníků. Používáme nivelaci značky Trimble 2D, Dig Asist 2D a nadstavbu DigAssist In Field Design 3D. Tento systém umožňuje nahrát do stroje plán projektu tak, že obsluha přímo ve stroji vidí na speciálním monitoru celý projekt ve 3D modelu. Za pomoci vzdáleného online přístupu do systému GNNS Trimble a GPS, stroj s přesností Geodeta bez jakéhokoli vytýčení je naváděn do požadovaných pracovních procesů projektu na cm. Velmi výrazná časová úspora prováděných prací a nákladů spojených s realizací, složitým zaměřováním, vytýčením apod. bez přítomnosti geodeta, kterého nahrazuje tzv Totální stanice.

Technika na míru

Každá zakázka vyžaduje jinou speciální techniku. Pořízení tolika strojů by bylo příliš nákladné a zvýšilo by konečnou cenu jakéhokoliv díla. Současný trend snižování nákladů a zvyšování produktivity, kvality práce a konkurence utváří jasné požadavky zákazníků. Proto jsme se rozhodli skladbu strojového a vozového parku zvolit tak, abychom zvládli jakoukoliv zakázku a výzvu. Nechali jsme se inspirovat nejmodernější technikou a technologií na trhu v zahraničí, která šetří čas, zvyšuje výrazně produktivitu a v neposlední řadě výrazně snižuje náklady našich zákazníků.

777 112 511

info@atw-trading.cz

IČ: 29079179

DIČ: CZ29079179

Sladovnická 333/56, Plzeň 326 00

777 224 124

724 112 288

777 112 511

info@atw-trading.cz