Demolice

 

 

 

 

Realizujeme veškeré přípravné a zemní práce před jakýmkoli vaším projektem. Nachází-li se na místě výstavby starý objekt, žádný problém. Provádíme Demolice objektů na klíč, včetně odvozu a likvidace veškerého stavebního odpadu. Dodržujeme třídění všech odpadů na stavbě tak, abychom vám šetřili váš čas a peníze za likvidaci odpadů.

Důvody, proč s námi ušetříte

Přesné zemní práce

Veškeré zemní práce provádíme s přesností na cm stroji řízené 2D a 3D laser nivelací s možností pracovat ve 3D modelu stroje s geodetickým zaměřováním. Jednodušší modely jde vytvořit přímo i ve stroji. Při jakékoli realizaci nedochází ke zbytečnému odtěžování materiálu vice, než je třeba. Díky tomu dochází k úspoře nákupu a dovozu stavebních materiálů jako beton, kameniva, písků atd. Vytěženou zeminu jsme schopni ihned dle požadavků zákazníků rozdělit a přetřídit na stavbě. Přetříděnou zeminu tak lze zužitkovat k dalšímu použití pro budoucí terénní úpravy povrchů při dokončování staveb vytvořením zásypového materiálu, včetně třídění ornice do kvality zahradního substrátu. Výrazně se tak snižují náklady na odvoz, nákup a likvidaci stávajícího materiálu na stavbě, který se neustále zdražuje. Naší technikou pro nás není problém vyložit dovezené stavební materiály na paletách z kamionů. Zajistíme i rozvoz zboží po stavbě na místo určení, neboť naše stroje disponují paletizačními vidlemi a přívěsem. 

V neposlední řadě máme naše stroje osazeny elektronickou váhou a GPS. Získáte jednoznačný důkaz o tom, kolik materiálu bylo vytěženo, naloženo, odvezeno nebo použito. Zakládáme si na tom, že pracujeme fér a vážíme si našich zákazníků, kteří v nás vkládají důvěru.

Výhodné služby

Pokud na vaší stavbě zbude zemina a kamení, kterou bude nutno odvést, pokusíme se mezi ostatními zákazníky najít někoho, kdo tento materiál aktuálně potřebuje a za minimální náklady ho odvezeme. Nebo naopak, pokud bude nějaký materiál chybět vám, zkusíme ho levně sehnat z jiné stavby. Jsme schopni zajistit i dovoz tříděné zeminy, a to i v kvalitě ornice zahradního substrátu.

777 112 511

info@atw-trading.cz

ATW Trading s.r.o.

IČ: 29079179

DIČ: CZ29079179

Sladovnická 333/56, Plzeň 326 00

777 224 124

724 112 288

777 112 511

info@atw-trading.cz