+420 777 224 124Sladovnická 333/56, 326 00 Plzeň
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Realizace zahrad a parků

Realizace zahrad a parků

Zajistíme všechny práce související s návrhem a realizací zahrady nebo parku: terénní úpravy, odvodnění zahrady nebo naopak přivedení spodní vody na pozemek, zpevnění podloží. Ve spolupráci s prověřenými firmami vytvoříme návrh zahrady ve speciálním programu, zajistíme dodání a výsadbu trávníku, stromů, keřů a květin, stavbu plotu. Zabýváme se i úpravami zahrad ve svahu a podobně obtížném terénu. Při všech činnostech šetříme vaše peníze i čas.

Fotogalerie

2 důvody, proč s námi ušetříte

  1. Čištění zeminy

    Zeminu, kterou vytěžíme při terénních úpravách, nikam nevozíme, ale přeměním na 100% čistý zahradní substrát. Použijeme k tomu bagr se speciální třídicí lopatou, která dokáže zeminu najemno vytřídit. Díky tomu ušetříte nejen za odvoz a uložení nepotřebné zeminy, ale i za nákup a dopravu zahradní zeminy. Úspora bývá v řádech desítek až stovek tisíc.

  2. Nové postupy při odvodnění ploch

    Při vysoušení a odvodnění zahrady vždy zvolíme ten nejjednodušší a nejlevnější postup. Aktivně se zajímáme se o problematiku zásahu člověka do krajiny a stále hledáme nové metody, jak pozemek co nejlépe zkultivovat.

Poptat realizaci zahrad a parků

objednávejte telefonicky
+420 777 224 124

nebo

zašlete poptávku níže

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů