Realizace zahrad

 

 

 

 

Provádíme všechny práce související s návrhem a realizací zahrad, parků, sportovních areálů, zhotovení rybníků, jezírek a mokřadů, včetně rekultivace i čištění, terénní úpravy, odvodnění pozemků, nebo naopak přivedení spodní vody na pozemek, zpevnění podloží apod. Zajistíme dodání a výsadbu trávníku, stromů, keřů a květin, stavbu plotu, opěrných zdí, terasových kaskád apod.

Zabýváme se i úpravami pozemků a zahrad ve svazích a podobně obtížném terénu.  Realizujeme úpravy a zpevnění vodních toků skládáním lomového kamene nebo záhozem, dle požadavků. Při všech činnostech se zaměřujeme na kvalitu, efektivitu a design.

Proč s námi ušetříte?

Vlastní bydlení

Každý touží po vlastním dokonalém bydlení. Vidí svůj sen v hlavě, na papíře i jinde atd. Na co ale téměř 90 % lidí zapomíná, nebo spíše odsouvá na konec, jsou právě terénní úpravy a realizaci zahrady. Na zahradu byste měli myslet už před stavbou domu, protože ušetříte nemalé náklady na její konečné realizaci, když to necháte, jak je zvykem „na potom“. Přitom zahrada dělá minimálně 75 % celkového dojmu domu a až 90% radosti z vlastního bydlení. Nikdo nechce být v krásně postaveném a vybaveném domě celý rok ať je sebelepší. Teprve zahrada dle vašich představ vám dá smysl, proč jste šli do vlastního bydlení.

My každou zakázku plánujeme pečlivě, individuálně, abychom společně objevili, jak si zahradu představujete. Doporučujeme, jak nejlépe využít váš pozemek, vaši představu a očekávání. V dnešní době jsou neuvěřitelné možnosti technologií, které za vás vykonají až 90% práce na zahradě automaticky. Nikdo nechce jít domů z práce vyčerpaný s hrůzou, co všechno „musí“ na zahradě udělat. Není nad pocit sednout si na terasu po práci a s radostí si užívat tu oázu klidu, pohody a mít čas na své blízké. Bez obav odjet na víkend a dovolenou, a přitom netrnout s hrůzou, co za „Džungli “ na vás bude čekat. Existují výjimky, ale nikdo nechce být otrokem své vlastní zahrady.

Nové postupy při realizaci zahrad

Naše dlouholetá zkušenost nás donutila investovat nemalé prostředky do techniky postavenou na zakázku a účelu realizace zahrad. Díky tomu jsme schopni s našimi zkušenostmi v relativně krátkém čase zrealizovat váš sen a představu v nejlepší kvalitě, času a představ. Od samého počátku s vámi navrhujeme postupy tak, aby byla realizace co nejlevnější bez zbytečných chyb a přehmatů. Zahrada na klíč je svým způsobem nákladná a složitá věc. Na druhou stranu získáte svoji oázu klidu, radosti a v neposlední řadě několikanásobné zhodnocení svého domu ve velmi krátkém čase. Zahradu člověk realizuje 1x za život tak, aby co nejlépe podpořila vaši osobnost do nejmenších detailů a sloužila vám mnoho let.

Bohužel, čím dál více se setkáváme s „pseudo odborníky“, kteří vám udělají výrazně lepší cenu, nebo zbytečně složitou zahradu. Po dokončení díla zmizí jak pára nad hrncem a zahrada se do dvou let zhroutí … Dělat zahradu jen s bagrem a svahovací lžící je čiré bláznovství. 

Realizace zahrady tak, aby se vám po deštích, sněhu a mrazech nezhroutila je složitý proces úkonů, přesunů materiálů, hutnění, několika vrstvá modelace a samotné rozprostření ornice. Dle typu trávníku mícháme i ornici s pískem či substráty atd. Na našich strojích využíváme speciální třídící lopaty a hutnící desky, rovnací lavice tak, abychom docílili co nejvíce využití vašeho původního materiálu a tím už šetříme nemalé finanční prostředky na zahradu z hlediska nákupů a dovozu materiálů i ornice. Při rekonstrukci zahrad používáme lasery na strojích pro přesné roviny a spády.

Dnešní bezúdržbové zahrady vyžadují spousty technických úprav při samotné realizaci jako montáže závlahových systémů, elektrického vedení sekačky, montáže krajů kvůli dosekávání trávníku na 100 % atd. Na trhu je spousty druhů sekaček. Jak vedení pomocí drátů v zemi, tak i GPS, wifi apod., či jejich vzájemnou kombinací. Ne všude bude sekačka GPS fungovat správně z důvodů oblačnosti, předsazených střech, stromů atd.

Naším prioritou je na prvním místě vaše spokojenost a radost z uskutečněného vašeho snu do nejmenších detailů. Každá zahrada vyžaduje na začátku vaší zvýšenou pozornost při vzájemném poznávání, ale časem zjistíte sami, že investice do toho nejdůležitějšího ve vašem bydlení stálo za to. Realizovat zahradu sám svépomocí je běh na velmi dlouhou trať. Čas je náš jediný nepřítel. Z vlastních příběhů jsme zažili ne jednu rezignaci a frustraci, kdy se na nás obrátili v zoufalství zákazníci o pomoc.  Nebojte se na nás obrátit i na nezávaznou konzultaci. Nic není tak horké, jak se zdá. Každá zahrada je individuální a vždy existuje mnoho variant a možností závisejících na vás, co od své zahrady očekáváte vy.

Na realizované zahrady vždy držíme záruku včetně dalších rad, doporučení a servisních služeb.

 

777 112 511

info@atw-trading.cz

ATW Trading s.r.o.

IČ: 29079179

DIČ: CZ29079179

Sladovnická 333/56, Plzeň 326 00

777 224 124

724 112 288

777 112 511

info@atw-trading.cz