+420 777 224 124Sladovnická 333/56, 326 00 Plzeň
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Zemní práce

Zemní práce

Zajistíme veškeré zemní a výkopové práce a postaráme se i o vyrovnání terénu. Každou zakázku naplánujeme tak, abychom co nejvíc šetřili vaše finance i čas.

Fotogalerie

3 důvody, proč s námi ušetříte

  1. Kráčející bagr

    Veškeré zemní práce zvládneme za pomoci mobilního kráčejícího bagru, který vlastníme. Hodinová sazba je sice oproti jiným stavebním strojům vyšší, bagr ale práci udělá za pár hodin. Celková cena tak bude nižší, než kdyby se u vás několik dní pracovalo s jinou technikou. Mobilní bagr navíc zvládne terén, kde ostatní stroje selhávají.

  2. Třídicí lopata

    Nabízíme třídění vytěžené zeminy. Na bagr nasadíme speciální třídicí lopatu a hlínu vyčistíme tak, že je možné ji rovnou použít jako zahradní substrát. Díky tomu podstatně ušetříte za odvoz a likvidaci zeminy a také nemusíte platit za nákup a dopravu zahradní zeminy. Celková úspora bývá běžně v řádech desítek i stovek tisíc.

  3. Technika na míru

    Každá zakázka vyžaduje jinou speciální techniku. Pořízení tolika strojů by bylo příliš nákladné a navýšilo by konečnou cenu, navíc na trhu se neustále objevují nové, stále produktivnější stroje. Proto si techniku půjčujeme. Spolupracujeme s mnoha půjčovnami a pokaždé si vybereme moderní techniku, s níž práci zvládneme co nejefektivněji.

Poptat zemní práce

objednávejte telefonicky
+420 777 224 124

nebo

zašlete poptávku níže

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů