+420 777 224 124Sladovnická 333/56, 326 00 Plzeň
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Kácení stromů a likvidace dřevin

Kácení stromů a likvidace dřevin

Potřebujete vyčistit pozemek od stromů a křoví a předejít tak tomu, aby se z něj časem stala černá skládka? Zajistíme veškeré činnosti: kácení dřevin včetně rizikových stromů a likvidaci další přebujelé vegetace, naložení dřeva, jeho odvoz a vyložení na místě určení. Vyčištěný pozemek upravíme mulčovačem a podle toho, jak ho chcete využívat, vám nabídneme i další služby: zemní prácezakládání staveb a zahrady na klíč. Vždy šetříme váš čas i peníze.

Fotogalerie

Zámek kozel likvidace dřevin

2 důvody, proč s námi ušetříte

  1. Trháme rovnou s kořeny

    Používáme hydraulickou ruku osazenou drapákem s rotátorem, vegetaci trháme i s kořeny, rovnou ji nakládáme a odvážíme. Pokud by někdo pracoval např. křovinořezem, trvalo by kácení stromů mnohem déle. Nařezané větve by navíc musel posbírat a naložit a pak by následovala ještě likvidace kořenů bagrem. Cena by se vyšplhala výš.

  2. Neplatíte za skládku

    Při kácení a likvidaci vytěžíme pouze čisté dřevo. To lze odvézt do kompostárny, spalovny nebo teplárny, kde ho zdarma přijmou a tento postup je navíc v souladu s novým zákonem nakládání s bioodpady. Nebo je možné ho rozdrtit na štěpku. Pokud zvolíte ruční likvidaci a nakládání stromů, přimíchají se k větvím i různé nečistoty. Takový odpad přijmou pouze na skládce, a to za poplatek.

Poptat kácení stromů

objednávejte telefonicky
+420 777 224 124

nebo

zašlete poptávku níže

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů