Výstavba inženýrských sítí

Zajistíme veškeré činnosti, která souvisí s výstavbou inženýrských sítí: 

  • zemní práce, 
  • montáž inženýrských sítí, hutnění zeminy, finální úpravy terénu a jeho zatravnění,
  • zpětná montáž zámkové dlažby, výstavbou komunikací nebo rekonstrukcí včetně lesních a horských cest, cyklostezek apod. 

Postupujeme tak, abychom šetřili vaše peníze i čas a ochránili životní prostředí.

Proč s námi ušetříte?

Při výkopových prací vykopaný materiál najemno prosejeme speciální třídící lopatou na strojích a rovnou použijeme jako zásypový na obsyp sítí, či terénních úprav. Nepotřebujete drahý zásypový materiál a vy ušetříte nejen za jeho nákup, ale i dovoz a rozvoz po stavbě. 

Tento postup je výrazně levnější a rychlejší. Vyplatí se hlavně při rozvodech plynovodů, kanalizací a zasíťování velkých pozemků, jako jsou golfová hřiště, lyžařské areály, terénních úprav zahrad, realizace bazénů atd.

Pokud v trase jsou stromy, pařezy, náletové dřeviny, naší technikou zajistíme odstranění, odvoz a likvidaci. Při výstavbě všech sítí ve městech používáme na našich strojích speciální kabelové lopaty, které snižují riziko poškození stávajících sítí a zrychlují jejich minutí k zhotovení nových. 

Na všech strojích používáme špičkové rotátory Engcon a Stelwrist, které dovolí všem lopatám pohyb 360 stupňů do kola a naklápění do stran. Výrazně tak zkracuje dobu pro zhotovení tras sítí, šachet apod. Na stroji Volvo EW160E – kolový bagr 20 tun, máme možnost připnout jako lopatu hydraulickou vibrační desku 1000 kg, kterou zajistíme jak hutnění v hlubokých výkopech, tak i strmých svahů a jejich zpevnění při zpětných zásypech. 

Kráčejícím bagrem, který vlastníme, jsme schopni realizovat zhotovení všech sítí a veškerých zemních prací a terénních úprav i v těžce přístupném terénu, nebo strmých horských svazích, výstavbě opěrných zdí, teras apod.777 112 511

info@atw-trading.cz

ATW Trading s.r.o.

IČ: 29079179

DIČ: CZ29079179

Sladovnická 333/56, Plzeň 326 00

777 224 124

724 112 288

777 112 511

info@atw-trading.cz