+420 777 224 124Sladovnická 333/56, 326 00 Plzeň
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Výškové práce

Výškové práce

Nabízíme různé práce ve výškách: čištění střech a okapů, různé opravy apod. Zajistíme také speciální výškové práce, které vyžadují lezeckou techniku. Na čištění používáme mobilní tlakovou myčku, která povrch zbaví mechu, listí a dalších nečistot, k opravě si v případě potřeby přivezeme vlastní montážní kontejner s vybavením a nářadím. Při každé zakázce postupujeme tak, abychom šetřili vaše peníze i čas.

Fotogalerie

Vysokotlak plyn - Králův Dvůr BayPas Vysokotlak plyn - Králův Dvůr BayPas

Proč s námi ušetříte?

Vybereme pro vás techniku, která se hodí přesně pro vaše účely, takže nebudete zbytečně platit za něco, co nepotřebujete. Při výškových pracích používáme buď pracovní koš zavěšený na našem hydraulickém jeřábu, nebo pro vás z nabídek půjčoven vybereme nejvhodnější pracovní plošinu, přivezeme ji na místo, instalujeme, provedeme objednané práce a zase ji vrátíme. Existuje totiž mnoho různých typů zvedací techniky a postup, kdy využíváme služeb půjčovny plošin, je nejekonomičtější.


Poptat výškové práce

objednávejte telefonicky
+420 777 224 124

nebo

zašlete poptávku níže

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů